Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Inwestycje w oparciu o miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

2.952,00 

Szkolenie przygotowane jest dla inwestorów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości.
Koszt 2-godzinnego szkolenia to 200 zł netto za osobę przy założeniu uczestnictwa 12 osób. Szkolenie jednodniowe, prowadzone w siedzibie Zamawiającego w dowolnym rejonie Polski, w terminie ustalonym po złożeniu zamówienia (nie później niż w ciągu 21 dni roboczych od zamówienia). Prowadzący – urbanista Grzegorz Chojnacki – Rzeczoznawca Polskiej Izby Urbanistów – Certyfikat nr PIU-19/2014, uprawnienia urbanistyczne nr 1628, uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr MA/005/03.

Podana cena jest ceną brutto z 23% podatkiem VAT.

Podstawy systemu planowania przestrzennego w Polsce dla Inwestorów

4.428,00 

Szkolenie przygotowane dla inwestorów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości.
Koszt jednodniowego szkolenia to 300 zł netto za osobę przy założeniu uczestnictwa 12 osób. Prowadzący – urbanista Grzegorz Chojnacki – Rzeczoznawca Polskiej Izby Urbanistów – Certyfikat nr PIU-19/2014, uprawnienia urbanistyczne nr 1628, uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr MA/005/03.

Program:

szkolenie planowanie przestrzenne dla inwestorów PROGRAM

Szklenie jednodniowe, prowadzone w siedzibie Zamawiającego w dowolnym rejonie Polski, w terminie ustalonym po złożeniu zamówienia (nie później niż w ciągu 21 dni roboczych od złożenia zamówienia).

Podana cena jest ceną brutto z 23% podatkiem VAT.